O firmie

„Logiservice” Sp. z o.o.

„Logiservice” Sp. z o.o. to rodzinna, polska firma rozwijająca się systematycznie od ponad 10 lat.  Od początku swojej działalności związana jest z branżą logistyczną. Początkowo aktywności firmy dotyczyły produkcji palet Dusseldorf (tzw.DHP), które w większości były eksportowane na rynki Europy Zachodniej. Stabilny rozwój pozwolił z czasem na poszerzenie usług o transport krajowy i międzynarodowy.  Kolejnym etapem w rozbudowie oferty firmy, było rozpoczęcie świadczenia usługi serwisowania palet EUR. Natomiast ostatnią aktywnością, dzięki której jesteśmy w stanie już kompleksowo obsługiwać naszych klientów, są usługi w zakresie Magazynowania oraz Co-Packingu.

LOGI_CALOSC
 • 2006  

  Otwarcie działalności – produkcja Palet DHP i eksport na rynki Europy Zachodniej

 • 2008  

  Rozpoczęcie świadczenia usługi transportowych krajowych oraz międzynarodowych

 • 2010  

  Poszerzenie oferty o wynajem palet DHP

 • 2011  

  Poszerzenie oferty o wynajem i naprawę palet EURO

 • 2017  

  Rozpoczęcie aktywności w obszarze wynajmu powierzchni magazynowych oraz Co-packing

Od początku naszej działalności zależy nam, aby zadania, które powierzają nam nasi kontrahenci były realizowane w 100% , niezależnie od skoków sezonowych, czy innych nieprzewidzianych okoliczności. Planując działania, opieramy się na analizowaniu potrzeb klientów, obserwujemy zmieniające się realia rynkowe i systematycznie uzupełniamy ofertę, która spełnia oczekiwania.  

Cechy które nas wyróżniają to:

Zespół

Jako firmie rodzinnej, zależy nam na utrzymaniu atmosfery wzmacniającej więzi między osobami pracującymi w naszym zespole. Wierzymy, że tylko pracując razem można dokonać wielkich rzeczy.

Jakość

Nasi kontrahenci zwracają się do nas po wsparcie polegając na naszym wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i niezawodności.

Ochrona środowiska

Świadomość ekologiczna przekłada się na działania mające na celu zmniejszenie naszej ingerencji w otaczające nas środowisko, w każdym z obszarów działania firmy.

Nasza Historia w Liczbach

Roczna realizacja zleceń "Logiservice" Sp. z o.o.
LOGI_W1
Zatrudnienie "Logiservice" Sp. z o.o.
LOGI_W2
Obrót paletowy "Logiservice" Sp. z o.o.
LOGI_W3

Zapraszamy

KONTAKT